Całoroczny horoskop dla mieszkańców Trójmiasta na rok 2020

Baran

Rozważny lider

Baran to jeden z tych znaków, które nie lubią stać w miejscu. Spragniony ciągłych odkryć i doznań, wciąż prowokuje w życiu zmiany. Na szczęście zanim podejmie kluczową decyzję, dobrze ją przemyśli, a czasem, gdy otacza się zaufanymi ludźmi, nawet skonsultuje, choć zazwyczaj ceni samodzielność.

Rok 2020 nie przyniesie jednak wielkich przełomów w życiu zodiakalnych baranów. Cóż, czasem spokój bywa najlepszym wyjściem: gdy nic się nie dzieje na zewnątrz, wiele zadziać się może wewnątrz. Niech nowy rok będzie czasem na wsłuchanie się w siebie i doszlifowania tego, w czym barany się specjalizują: byciu mądrym liderem.

Szczęśliwe liczby: 2, 46, 71

Kolor: czerwony

Życie osobiste

Nie bez powodu baranem w 2020 roku będzie rządziła czerwień. To mocna barwa kojarzona z przywództwem, miłością i namiętnością. Jej siła będzie wpływała na każdą sferę życia barana. Czasem, może być destrukcyjna, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu i właśnie dlatego niektóre relacje i znajomości trzeba będzie zakończyć. Niech „spłoną”, skoro czerwień to również kolor ognia.

Życie zawodowe

To dobry moment, aby przejąć stery nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Wydaje się, że ambitne barany bez problemu osiągają to, co sobie założą. Mało kto wie, że sukcesy często okupione są ciężką pracą i wyrzeczeniami. To trudne do zniesienia zwłaszcza dla niecierpliwego barana, który już teraz, zaraz chciałby zobaczyć owoce swojej pracy. 2020 rok będzie istotny pod względem zawodowych sukcesów i wyzwań: trudnych, ale wartych wysiłku. Odważne barany wysuną się na prowadzenie i chwycą się za „rogi” z przeciwnościami. Szykują się awanse oraz możliwie dalsze, zagraniczne wyjazdy.

Miłość

Czerwień zagości również w sypialni. Entuzjastycznie nastawione do flirtów barany jak zwykle będą roztaczały swój czar. A że przywództwo i pewność siebie uchodzą za afrodyzjaki, nie będą narzekać na towarzyską nudę. Barany urodzone w marcu mają szansą znaleźć drugą połówkę, jednak aby związek miał szansę „wypalić”, charakterne osoby powinny odrobinę przygasić temperament i pozwolić czasem innym decydować w związku.

Byk

Mniej znaczy więcej

Osoby spod tego znaku kochają blichtr, piękne rzeczy (ach te ubrania!) i mają lekką rękę do wydawania pieniędzy. Cierpią potem z tego powodu, a sprawdzanie stanu konta wywołuje w nich niepokój. Niech zatem rok 2020 będzie czasem oszczędzania: nie tylko w sferze finansowej, ale też duchowej. Oszczędzaj nerwy, energię oraz relacje z ludźmi – nie zawsze ci, którzy są obok, dobrze ci życzą. Skup się na sobie, domu i własnych pragnieniach. Postaw na rozwój i długie spacery, najlepiej z wiernym kompanem, czyli psem.

Szczęśliwe liczby: 19, 55, 92

Kolor: brązowy

Życie osobiste

Byki to bardzo rodzinne osoby, które cenią sobie sprawdzone grono bliskich. Choć są towarzyskie i potrafią odnaleźć się w każdym towarzystwie, otaczają się przyjaciółmi, z którymi znają się od lat. Dom to ich forteca i to tutaj nabierają sił i się regenerują. W 2020 roku domowe ognisko będzie miejscem, w którym przede wszystkim skupią się na sobie i swoich potrzebach. To również czas, gdy przewartościują swoje życie: czym jest dla nich szczęście? Czy to, co robią na co dzień im wystarcza? A może czas wprowadzić gruntowne zmiany?

Życie zawodowe

Choć byki są zadowolone z pracy, powoli zaczynają czuć niedosyt. Owszem, pieniądze się zgadzają, ba, przybywa ich (choć i tak za wolno), to jednak nie wypełnią pustki, którą byki odczuwają od jakiegoś czasu. Możliwe, że będzie konieczna zmiana pracy i to na coś mniej opłacalnego pod kątem finansowym, lecz dającego satysfakcję i poczucie spełnienia. Może nadszedł czas na otworzenie własnego biznesu? Przedsiębiorcze i pomysłowe byki zawsze znajdą dla siebie pomysł i niszę na rynku.

Miłość

Byki, które są w stałych związkach, zwłaszcza te z drugiej dekady, mogą zapragnąć powiększenia rodziny. Czują, że dorosły do roli rodzica i zrobią wiele, aby spełnić to marzenie. Ci, którzy nadal nie natrafili na kogoś wyjątkowego, bardzo możliwie, że poznają kogoś, kto zrobi na nich piorunujące wrażenie. Zaradne byki nie boją się nowinek technologicznych i to im z pomocą przyjdą aplikacje randkowe. Ale cierpliwości, szansa na romans nadarzy się dopiero na przełomie wiosny i lata.

Bliźnięta

Utrzymaj to, co wypracowałeś

Bliźniaki w 2019 roku odrobiły pracę domową. Mocno zainwestowały w siebie, nie odwracały wzroku od problemów, z którymi borykały się tak długo, że wręcz w nie „wrosły”. Nadeszła pora ostatecznego starcia i postawienia na siebie. To z jednej strony oznacza odzyskanie równowagi i spokoju w życiu, ale też zamknięcie jednego etapu i wejścia w nowy. A to, jak wiadomo, może wiązać się z kolejnymi wyzwaniami.

Szczęśliwe liczby: 16, 19, 77

Kolor: biel

Życie osobiste

Bliźniak to znak zodiaku, który szybko się nudzi, ale też nie lubi się przesadnie wysilać i przemęczać. To, co osiągnął w 2019 roku, chciałby teraz odreagować nicnierobieniem. Życie jednak nie lubi próżni i zagwarantuje sporo niespodzianek. Bliźniaki muszą się przygotować na rollercoaster: kolejne rewolucje się szykują i są nieuniknione. Dobra wiadomość jest taka, że wiele z nich będzie oznaczać tylko zmianę na lepsze. Potrzebna będzie jednak odwaga, by się na nią zdecydować.

Życie zawodowe

Bliźniak od dłuższego czasu szykuje się do przekwalifikowania. Znak, który nudzi się najszybciej z całego Zodiaku, czuje, że się zasiedział w pracy. Już się rozgląda za nowymi propozycjami i po cichu doszkala. Co z tego wyniknie? Tak naprawdę wszystko zależy od bliźniaka. Jego urok osobisty, poczucie humoru i umiejętność konwersacji zapewniają mu dobry start podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Miłość

Sielanka w związkach trwa, ale uwaga, łatwo wtedy przeoczyć problemy, które powoli, ale sukcesywnie narastają. A roztrzepany bliźniak dostrzeże je dopiero wtedy, gdy ukochany spakuje walizkę i zatrzaśnie za sobą drzwi. Lepiej być czujnym i reagować na bieżąco, jeśli dzieje się źle. Bliźniak niespecjalnie ma ochotę na „związkowe” analizy, ale dla dobra sprawy jest w stanie je przetrwać i wypracować kompromis. Wolne bliźniaki raczej nie powinny nastawiać się na wizję stałego związku. Dopiero w grudniu pojawi się okazja na dłuższą znajomość, ale pod warunkiem, że bliźniaki przestaną flirtować z każdym, kto wpadnie im w oko. Walka z pokusami to dla tych spragnionych nowych doznań osobników największa kara. Cóż, czasem warto się poświęcić.

Rak

Druga szansa

Reagujący często wycofaniem rak, nie znosi dobrze porażek. Nawet najmniejsze niepowodzenie analizuje miesiącami i niepotrzebnie obarcza się winą. Drogi raku, uwierz w końcu w siebie, dostrzeż potencjał jak w tobie tkwi i jak wiele możesz zaoferować światu. Spójrz na siebie oczami bliskich ci ludzi, zobacz to, co oni widzą: wspaniałą, pełną ciepła i mądrości osobę. Nawet jeśli kiedyś popełniłeś błąd i podjąłeś złą decyzję, nie ma rzeczy nieodwracalnych. A jeśli nie możesz czegoś w tym momencie zmienić, po prostu odpuść i nie siłuj się z rzeczami, na które nie masz wpływu, za to skup się na tym, co jest na wyciągnięcie ręki.

Szczęśliwe liczby: 8, 25, 99

Kolor: indygo

Życie osobiste

Potrzebujesz wyciszenia i odpoczynku, dlatego otocz się kolorem, który pomoże ci się zrelaksować. Indygo niech zagości w twoim domu, szafie i w sercu. Pomoże ci zasypiać i śnić dobre sny; doda pewności siebie, która przyda ci się zwłaszcza w kontaktach międzyludzkich. A te, jak wiesz, u ciebie w 2019 roku różnie się układały. Masz teraz szansę to zmienić i przejąć kontrolę nad swoim życiem. Już czas na odważne decyzje.

Życie zawodowe

Za długo rozważasz zmianę pracy lub pójście na kurs doszkalający, za dużo myślisz o tym, a za mało działasz. Zima 2020 sprzyja nowym projektom, dlatego nie ociągaj się i działaj. Na początku będzie ci ciężko wyjść z dobrze znanego pancerza, ale warto chwilę się przemęczyć, by za jakiś czas zebrać plony. W drugiej połowie roku usłyszysz zawodową ofertę, która może wiązać się z dłuższym wyjazdem. Rozważ ją dobrze, mimo że wszystko wskazuje na to, że będzie oznaczać dla ciebie tylko pomyślny rozwój. Dla raków urodzonych w pierwszej dekadzie szykuje się podwyżka: spodziewaj się jej w maju.

Miłość

Złamane serce kiedyś się zrośnie, choć to proces bolesny i długotrwały. Póki co nie w głowie ci randki i nowe znajomości, wolisz spędzać czas z ludźmi, których już znasz. I dobrze, bo właśnie wśród nich znajduje się twoja przyszła druga połówka. Jeszcze nie wiesz o kim mowa, ale spokojnie, za kilka miesięcy się przekonasz, kto od dawna patrzy na ciebie z uczuciem.

Lew

Po prostu odpuść

Jak chcesz, to potrafisz być w centrum uwagi, choć ci co cię znają powiedzieliby, że jednak najlepiej czujesz się, gdy stoisz w drugim rzędzie. Coś jednak pcha cię naprzód i wymusza nie do końca lubiane przez ciebie zachowania. Nadszedł czas, by nauczyć się głośno mówić „nie” i nie robić nic, na co nie masz ochoty. Pozwól, aby 2020 rok sprzyjał słuchaniu własnego głosu i unikaniu ludzi, którzy ciągną cię w dół. Szykuj się na nową pracę. Będzie wymagała od ciebie wysiłku, ale w końcu poczujesz zawodowe spełnienie, które przełoży się też na wysoką pensję. Uwierz, że jesteś tego wart.

Kolor: różowy

Szczęśliwe liczby: 25, 34, 61

Życie osobiste

Niektórzy zarzucają ci, że bywasz zbyt pewny siebie, wręcz przemądrzały. I cóż, mają rację. Czasem niepotrzebnie wygłaszasz kontrowersyjne opinie, które ściągają na ciebie uwagę. Innym wydaje się wtedy, że robisz wszystko, aby znaleźć się w samym centrum zainteresowania. Czasem lepiej przemilczeć pewne kwestie i po cichu obserwować sytuację. Gdy mówisz i włączasz się w pełną emocji dyskusję, umykają ważne szczegóły. Pozwól sobie na zrobienie kroku wstecz, by nabrać lepszego oglądu.

Życie zawodowe

To będzie czas zmian głównie na polu zawodowym i mało który znak zodiaku tak mocno wyczekuje awansu lub po prostu przekwalifikowania. Jesteś już zmęczony tym, co robisz, dlatego jesteś też gotowy na nową pracę. Okazja pojawi się już w kwietniu, ale naprawdę godną uwagi propozycję usłyszysz dopiero we wrześniu.

Miłość

W domu dawno nie było tak dobrze. Lubisz wracać do siebie, gdzie czeka na ciebie bliska osoba. Pielęgnuj to, co masz, nie przynoś pracy do domu, a wciąż będzie trwać sielanka. Jeśli jednak czujesz, że oddalacie się od siebie, zrób partnerowi niespodziankę i zabierz go na weekend w spokojne miejsce. W końcu znowu będziecie mieli chwilę wytchnienia. Samotne lwy niestety w tym roku nie poznają nikogo, z kim zwiążą się na długo. Nie znaczy to wcale, że okazji do towarzyskich spotkań zabraknie, zwłaszcza że wiele osób chce się przyjaźnić z lwami, które mają w sobie charyzmę, temperament i seksapil.

Panna

Nie musisz być idealna

Skrupulatna i dokładna panna dostaje wysypki na myśl, że mogłaby cokolwiek odpuścić i po prostu nie angażować się w każdą sprawę, która jej dotyczy. Owszem, są osoby, które doceniają takie zachowanie (np. szef), ale najwyższą cenę za to płaci... panna, która przynosi pracę i zmartwienia do domu. Potem zaczynają się problemy ze snem i żołądkiem. Partnerowi też się udziela ta nerwówka, więc finalnie to gra niewarta świeczki.

Szczęśliwe liczby: 32, 81, 94

Kolor: zielony

Życie osobiste

Panna powinna 2020 rok uczynić czasem odpuszczania i to na każdym polu. Jakiś kierowca cię zdenerwował, kolega z pracy znowu za głośno żartuje, a sąsiad kolejny raz tłucze schabowe o 5 rano? No cóż, są rzeczy, na które nie masz wpływu, czas się z tym pogodzić. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Nie jesteś samotną wyspą, zawsze ktoś zrobi coś nie tak, ale to od ciebie zależy jak na to zareagujesz. Jeśli czujesz, że potrzebujesz odpoczynku, wyjedź na weekend za miasto, najlepiej do lasu nad jeziorem, tam się najlepiej i najszybciej regenerujesz.

Życie zawodowe

Być może będziesz musiała podjąć decyzję o zmianie pracy. Doświadczenie już masz, wiedzę również (nie po to robiłaś te wszystkie kursy i szkolenia, by teraz z nich nie korzystać), zatem najwyższa pora na odważny ruch i spełnienie zawodowych marzeń. Na początku będziesz się czuć niepewnie, ale poradzisz sobie i bardzo szybko odnajdziesz w nowej sytuacji. Nowa praca to nowy początek, który sprawi, że w końcu poczujesz spełnienie.

Życie miłosne

Z partnerem nadal sielanka, aż czasem zastanawiasz się, jak to możliwe. Uwierz w to, zdarzają się związki, które są sobie po prostu pisane. Nie pozwól tylko, żeby twój perfekcjonizm, który przejawia się na każdym polu, zaszkodził relacji. Partner, choć bardzo cię kocha, ma czasem dosyć wytykania małych błędów. Samotne panny poznają kogoś ciekawego, ale dopiero we wrześniu, bardzo możliwie, że w najmniej oczekiwanym momencie. Uważaj, bo miłość potrafi „zaatakować”, gdy się jej nie spodziewasz.

Waga

Dbaj o siebie

Wszędzie cię pełno, masz mnóstwo zainteresowań, pasji i ludzi, z którymi je dzielisz. Nie masz czasu zatrzymać się choć na chwilę i zastanowić, czy wszystko u ciebie w porządku, czy masz szansę odetchnąć i zrestartować system. Niemal codziennie padasz z wyczerpania na łóżko i zasypiasz kamiennym snem, by potem walczyć z porannym budzikiem. Tak się dłużej nie da, twój organizm w końcu powie „stop”, a ty będziesz musiała, droga Wago, zająć się wreszcie tym, co od siebie odsuwasz: własnym wnętrzem.

Szczęśliwe liczby: 7, 21, 63

Kolor: pomarańcz

Życie osobiste

Styczeń-luty 2020 to dobry moment na odcięcie się od bodźców, które powodują niepotrzebne zamieszanie w twojej głowie. Seriale, które tak lubisz, mogą poczekać, gry komputerowe również. Pozwól sobie spędzić weekend w domu, na kanapie, w ciszy i spokoju. Nie musisz co piątek balować na mieście, choć twoja towarzyska natura wzywa cię na kolejną imprezę. Odpocznij, odsapnij, bo twój organizm jest coraz bardziej przeciążony. Zdrowo jedz, im więcej warzyw i owoców, tym lepiej. I wyśpij się porządnie.

Życie zawodowe

Borykasz się z toksyczną osobą w pracy, ale im bardziej dajesz się prowokować i pokazujesz, że jej zagrywki i intrygi cię dotykają, tym mocniej ją napędzasz. Odpuść i skup się na zadaniach, nie daj się wytrącić z równowagi. Brak reakcji to najlepsza reakcja. Finalnie ty się poczujesz lepiej, a i twój szef zobaczy, że potrafisz nabrać dystansu do rzeczy, na które nie masz wpływu.

Życie miłosne

Ostatnio nie miałaś ochoty na stałe relacje, gdy ktoś okazał ci zainteresowanie, uciekałaś i urywałaś kontakt. Ten stan potrwa jeszcze trochę, dopiero koniec roku zmieni twoje nastawienie do ludzi, z którymi masz szansę stworzyć coś stałego. Poza tym nie będziesz się nudzić, jesteś stworzona do flirtu i zabawy, a świat kocha takie osoby. Tylko pamiętaj: imprezuj i korzystaj z życia, ale z umiarem.

Skorpion

Koniec z plotkami

Jesteś jednym z najbardziej charakternych i charyzmatyczny znaków Zodiaku, jak mało kto potrafisz z małej chmury zrobić wielką burzę. Łatwo się denerwujesz, traktując każdą uwagę jak personalny atak. Niepotrzebnie. Ludzie cię szanują, cenią twój zapał, energię i śmiałość, z jaką idziesz przez życie. Szkoda tylko, że tak dużo czasu tracisz na plotki i szukanie dziury w całym. Zwłaszcza w pracy może to obrócić się przeciwko tobie...

Szczęśliwe liczby: 52, 78, 90

Kolor: czarny

Życie osobiste

Musisz sam przed sobą przyznać, że zaniedbałeś relacje z najbliższymi. Nie miałeś ostatnio chęci głowy na rozmowy z bliskimi, nie chciało ci się zadzwonić do przyjaciela, żeby znowu słuchać jego „lamentów”. Z drugiej strony sam wolałeś bawić się z osobami, które nie zawsze mają na ciebie dobry wpływ. Zaczynasz to zauważać i dziwisz się, że tyle uwagi poświęciłeś nie tym, co trzeba. Wiosna będzie dobrym momentem na powrót do ludzi, na których zależy ci najmocniej.

Życie zawodowe

Wspomniane plotki odrywają cię od obowiązków i psują atmosferę w pracy. Musisz to ukrócić. Dobrze wiesz, że masz ogromny potencjał, jesteś pracowity i szybko się uczysz. Nie marnuj czasu na niskie zachowania. Skoncentruj się na tym, w czym jesteś dobry, a już w kwietniu usłyszysz pochwałę od szefa. Jeśli utrzymasz „dobry kurs”, pod koniec roku spodziewaj się podwyżki lub awansu. Wszystko jest w twoich rękach.

Życie miłosne

Skorpiony w szczęśliwych związkach powoli dojrzewają do założenia rodziny, czują, że są gotowe na tak ważną decyzję. Rok 2020 może być przełomowy i przywoła na świat kruszynkę, która odmieni życie skorpiona i... załagodzi jego temperament. Samotnicy będę musieli jeszcze trochę poczekać. Najbardziej sprzyjać nowym znajomościom będzie wrzesień.

Strzelec

Inwestuj w siebie

W 2019 roku poprawiła się twoja sytuacja finansowa, w końcu poczułeś, że zarabiasz. Cóż, ciężko na to pracowałeś, więc i satysfakcja jest ogromna. Nie zauważyłeś niestety, że pieniądze uciekają z twojego portfela niepokojąco szybko, a pod koniec miesiąca starcza ci jedynie na podstawowe wydatki. A gdy zastanawiasz się, na co wydałeś pieniądze, nie potrafisz znaleźć wyjaśnienia. Naucz się oszczędzania, a przy okazji inwestowania: przede wszystkim w siebie.

Szczęśliwe liczby: 12, 39, 70

Kolor: złoty

Życie osobiste

Przede wszystkim naucz się oszczędzać swój czas i energię. Nie zajmuj się tym, co nie rozwija ciebie w żaden sposób. Najbardziej skorzystasz, jeśli zapiszesz się na jakiś kurs, choćby weekendowy. Może zawsze chciałeś nauczyć się szyć? Gotować? Grać na gitarze? To moment, by spróbować czegoś nowego. Przy okazji poznasz nowych ludzi, którzy mogą wnieść do twojego życia dobrą energię.

Życie zawodowe

Inwestowanie w siebie także dotyczy pracy. Jeśli nie możesz już znieść tego, co robisz na co dzień, a współpracownicy działają na ciebie jak płachta na byka, jeżeli czujesz, że od dawna stoisz w miejscu, spróbuj się przebranżowić. Możliwości jest wiele, w tym także szkoły i kursy. Wybierz to, co się interesuje. Zobaczysz, że szybko znajdziesz nową pasję, która przemieni się w dochodową pracę.

Życie miłosne

eśli czujesz, że wypalasz się w związku i w domu czujesz się samotny, pora przeprowadzić poważną rozmowę, być może ktoś powinien obiektywnie ocenić tę relację i pomóc pokonać kryzys. Bez wysiłku i kompromisów się jednak nie obędzie. Wolne strzelce póki co są zadowolone ze statusu singla, więc jeśli naprawdę wyjątkowego nie spotkają na swojej drodze, raczej niechętnie będą wchodzić w nowe znajomości. Przyjaciele i bliscy na ten moment im w zupełności wystarczą.

Koziorożec

Wszystko płynie

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą, ale im szybciej zrozumiesz, że nie jesteś w stanie zapanować na każdą sferą życie, tym lepiej. Oszczędzisz zdrowie, czas i nerwy. Świat ciągle się zmienia, ludzie przychodzą i odchodzą, ty również każdego dnia rozwijasz się i doświadczasz nowych rzeczy. To dobrze, nie bój się zmian i z otwartym sercem na nie reaguj.

Szczęśliwe liczby: 27, 43, 59

Kolor: purpurowy

Życie osobiste

Niedomagasz ostatnio, kiepsko śpisz, byle co potrafi się wyprowadzić z równowagi. Da się temu zaradzić, lecz musisz skoncentrować się na pozytywnych momentach życia. Pomoże ci w tym medytacja, joga albo coraz popularniejsze kursy i spotkania mindfulness. Jeśli nie masz na to ochoty, po prostu idź na spacer nad morze.

Życie zawodowe

Potrafisz być zdyscyplinowany i jeśli sobie założyć jakiś cel, zrobisz wszystko, aby go ociągnąć. To są zalety, ale jeśli przysłoni to sens pracy, dobrze nie będzie. Postaraj się zachować balans między tym co musisz, a co możesz odpuścić. Okaże się, że niepotrzebnie koncentrujesz się na rzeczach, które nie należą do twoich obowiązków. Wyręczasz innych i sam sobie ustawiasz za wysoko poprzeczkę.

Życie miłosne

W domu regenerujesz się i ładujesz baterie. To twoja twierdza, do której wpuszczasz tylko bliskie i zaufane osoby. W 2020 nic nie powinno zmącić tego spokoju, masz tam kogoś, kto pomaga ci pokonywać trudy dnia. Doceniaj to, co masz, możesz nazwać się szczęściarzem. Jeśli jednak zaczynasz narzekać na nudę w relacji, pomaluj sypialnię w intensywne kolory, purpura i czerwień nadają się do tego idealnie. Pobudzą cię do działania i dodadzą energii.

Wodnik

Na przekór rutynie

Masz ciągły apetyt na poznawanie świata i nowych ludzi, choć zawsze na twoich zasadach. Gdy kończysz jeden serial, odpalasz kolejny. Bywa, że czytasz kilka książek naraz. Ostatnio nawet poczułeś, że odnalazłeś swoje zawodowe powołanie i od miesięcy robisz wszystko, by się w nim spełnić. To właściwy kierunek, gwiazdy ci sprzyjają.

Szczęśliwe liczby: 4, 16, 83

Kolor: miodowy

Życie osobiste

Wahałeś się od dłuższego czasu, czy nie odważyć się na wielkie życiowe zmiany. Rachowałeś w głowie, czy dobrze postępujesz i jak wiele, w razie porażki, stracisz. Uspokój się, ponieważ to, co sobie założyłeś się spełni i na to każdym polu: prywatnym i zawodowym. To jest twój czas.

Życie zawodowe

Nowy rok, nowa praca. Żadna to dla ciebie nowość, solidnie się do niej przygotowałeś i wiesz na czym stoisz. Oprócz entuzjazmu, że w końcu znalazłeś swoje zawodowe powołanie, postaraj się jednak zachować obiektywizm i nie wydać wszystkiego, co zarobisz. Będzie cię korcić, ale rok 2020 powinien być również czasem oszczędzania pod kolejną inwestycję.

Życie miłosne

Jesteś skryty, nie lubisz za dużo o sobie innym opowiadać, a domowych spraw pilnie strzeżesz. W związku czujesz, że masz oparcie, gdy brakuje ci sił i motywacji. Niestety, sam nie zawsze się tym samym odwdzięczasz, a partner czuje się pominięty. Błądzisz daleko myślami, odcinasz się od codziennych spraw, a czasem trzeba być „tu i teraz” z bliską osobą. Samotne wodniki, zwłaszcza te ze świeżo złamanym sercem, nie będą na siłę szukać nowego towarzystwa. Potrzebują czasu, by rany się zrosły. Szansa na związek pojawi się dopiero zimą 2020.

Ryby

Wyjdź do ludzi

Ryby w 2019 roku zakopały się w domu, unikały wyjść towarzyskich, a jeśli gdzieś szły, to z poczuciem obowiązku. Najwyższa pora to zmienić, ten stan nie może się dłużej utrzymywać. Niech zima 2020 będzie momentem przełomu, który wywoła w twoim życiu kolejne zmiany. Warto też zmienić dietę, twój organizm podziękuje ci za odstawienie słodyczy i fast-foodowych przekąsek.

Szczęśliwe liczby: 42, 66, 74

Kolor: srebrny

Życie osobiste

Na pewno masz dobre, dlaczego zamknąłeś się w czterech ścianach, zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie, w które uwierzysz i które cię uspokoi. Ale to błędne myślenie, ponieważ teraz najbardziej potrzebujesz innych ludzi. Warto odświeżyć stare znajomości, napisać do przyjaciół, którzy czekają na twój znak. Początkowo będzie ci to szło opornie, ale z każdym dniem będziesz czuł, że to była słuszna decyzja.

Życie zawodowe

Praca to twoja pasja, czasem masz wrażenie, że warto nastawiać budzik tylko dla niej. To dobrze, że się w niej spełniasz, ale po pracy też jest dobrze, więc nie zabieraj jej ze sobą do domu. Nie rób też aż tylu nadgodzin, ponieważ umyka ci przy okazji coś ważnego: życie. Wyloguj się z pracy po godzinach, a poczujesz się znacznie lepiej.

Życie miłosne

Zdarzały się jakieś przelotne, mało ważne znajomości, ale im częściej okazywało się, że nic z tego nie będzie, traciłeś entuzjazm i wiarę, że kiedyś poznasz kogoś na stałe. Tak będzie, ale tylko do maja, gdy przypadkiem i co ważne, poza pracą, zauroczysz się atrakcyjnym Bliźniakiem, który mocno zamiesza ci w głowie. Czy będzie to związek na lata? To będzie zależeć od was, ponieważ wiele was łączy, to jednak macie różne temperamenty. Ten związek będzie wymagał pracy, ale gwiazdy są mu przychylne.

Forum - Sylwester 2020/2021

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na sylwestrowy wieczór.