stat
Impreza już się odbyła

Sylwester w teatrze: Café Panika + impreza

Sylwester w Kinie lub Teatrze

Dorosłych widzów zapraszamy na pierwszego sylwestra w historii Teatru Miniatura. O 19.00 zobaczą Państwo przedstawienie "Café Panika" na podstawie opowiadań Rolanda Topora, francuskiego pisarza i grafika, znanego z surrealistycznego klimatu swoich dzieł.

Później odbędzie się teatralna impreza sylwestrowa w klimacie prosto z twórczości Topora, którą zakończymy o 0.30 kieliszkiem szampana i złożeniem sobie życzeń.

Zagra nam Banda Topora, muzycy znani m.in. ze współpracy z Tymonem Tymańskim i Marcinem Świetlickim: Przemysław Bartoś, Zofia Bartoś, Tomasz Koper, Weronika Kulpa, Marcin Gałązka, Michał Tarkowski. Usłyszycie aranżacje utworów The Police, The Cardigans, The Cure, New Order, The Rolling Stones, Maanam, Republika i innych oraz bogatą składankę DJ-a Rolanda w klimatach pop-rock, post-disco, r&b, new wave, rock'n'roll.

Cena 150 zł od osoby, w tym spektakl, poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, wino, kieliszek szampana, oprawa muzyczna: zespół i sety djskie.

Czas trwania: 19.00-0.30

Bilety do nabycia do 15 grudnia w kasie Teatru Miniatura (rezerwacja: 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl) lub na interticket.pl.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij