stat
Impreza już się odbyła

Sylwester w Sopocie - pokaz sztucznych ogni (11 opinii)

Sylwester pod gołym niebem

Zapraszamy wszystkich, aby zamiast strzelać bez kontroli i z narażeniem bezpieczeństwa innych, obejrzeli 12-minutowy pokaz sztucznych ogni organizowany z dala od budynków mieszkalnych i z pełnym zabezpieczeniem, na sopockim molo.

bilety 290 zł
ulgowy 250 zł
przedsprzedaż 270 zł

Sylwester na Kaszubach

gru 31

wtorek, godz. 20:00 - 4:00

Pomlewo,
bilety 895 zł
Od dłuższego czasu trwa dyskusja o fajerwerkach. Miasto prowadziło konsultacje z branżą turystyczną, były ankiety w mediach dla mieszkańców, prowadzone były także rozmowy z osobami zaangażowanymi w opiekę nad zwierzętami oraz z Policją, Strażą Miejską i Strażą Pożarną.

Wszyscy wskazują, że najwięcej szkody przynosi niekontrolowane odpalanie rac i petard w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkań oraz w tłumie.

W związku z tym w tym roku miasto w porozumieniu z dzierżawcą mola zdecydowało o wprowadzeniu całkowitego zakazu wnoszenia materiałów pirotechnicznych na teren sopockiego mola, łącznie z częścią lądową.

Aktualna edycja

Opinie (11) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Imprezy Sylwestrowe
Zobacz Wszystkie

Forum - sylwester 2019/2020

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na sylwestrowy wieczór.

Sylwester 2019 / 2020 zbliża się wielkimi krokami z każdym dniem coraz bliżej. Znajdziesz tu bogatą ofertę imprez sylwestrowych. Sylwester 2019/2020 w restauracji, kinie, teatrze, klubie lub na świeżym powietrzu.Wybierz miasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia, okolice Trójmiasta i określ przedział cenowy. Sylwester 2019/2020 to będzie wyjątkowa noc - nie siedź w domu.

Znajdziesz tu oferty dla dzieci oraz z dziećmi. Z noclegiem na dłuższe świętowanie i bez noclegu. Przeczytaj też co czeka Cię w 2020 roku - horoskop roczny na 2020.