stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopockie widowisko muzyczne sylwestrlove

Sylwester w Kinie lub Teatrze

Planuj Tydzień

Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcą spędzić niepowtarzalną sopocką noc sylwestrową w doskonałej oprawie muzycznej, Orkiestra Formacja22 zaprasza na wyjątkowy koncert z najpiękniejszymi szlagierami muzyki klasycznej i rozrywkowej. Tematem koncertu będzie miłość. Wraz z orkiestrą wystąpią wokaliści - solistki/soliści polskich scen musicalowych.

W trakcie wydarzenia usłyszą Państwo piękne teksty o miłości w nietuzinkowej oprawie konferansjerskiej. Widowisko muzyczne na deskach Teatru Atelier w Sopocie dopełni przygotowana specjalnie na ten wieczór scenografia.

Solistką tego wieczoru będzie SYLWIA RÓŻYCKA - aktorka scen muzycznych oraz dramatycznych. Na profesjonalnej scenie zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w 2006 roku w spektaklu "FOOTLOOSE" w reżyserii Macieja Korwina. Następnie była związana z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie. W 2008 roku dyrektor Adam Opatowicz zaproponował jej współpracę w Teatrze Polskim w Szczecinie. Poza macierzystym teatrem współpracuje również z Operą na Zamku w Szczecinie (musical CRAZY FOR YOU w roli Irene Ruth) oraz z Teatrem Muzycznym ROMA od tego roku (musical WAITRESS). W roku 2017 oraz w 2021 została laureatką nagrody teatralnej Bursztynowy Pierścień za najlepszego aktora w sezonie.

Formacja22 - to niepowtarzalny projekt muzyczny na polskiej scenie kulturalnej. Orkiestra postawiła sobie za cel tworzenie widowisk muzycznych odbiegających od tradycyjnych koncertów muzyki poważnej. Prezentowana będzie muzyka klasyczna, filmowa, polskie i zagraniczne utwory popkulturowe, a wszystko to w zaskakujących i nieoczywistych aranżacjach. Podczas koncertów publiczność zobaczy dedykowane do utworów wizualizacje oraz wiele elementów scenografii w pełnej oprawie oświetleniowej. Artyści zaprezentują wiele niespodziewanych zwrotów akcji, a odbiorcy zaproszeni zostaną do interaktywnego uczestniczenia w widowisku.

Skład FORMACJI22 to muzycy-absolwenci uczelni muzycznych, chór oraz towarzyszący im zespół
techniczny Orkiestra FORMACJA22 będzie czasem wzruszać, czasem rozśmieszać, ale przede wszystkim wyzwalać w słuchaczach ważne obszary wrażliwości na dźwięk, obraz i wszelkie przejawy artystycznych działań.

Czas koncertu 80 minut.

Przed wejściem nasi goście zaproszeni zostaną na lampkę szampana.

Produkcja:
Formacja22/STM Baabus Musicalis/Teatr Atelier

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    219 zł
Bilety – Przedsprzedaż 219.00 PLN do 30.11.2022, od 01.12.2022 - 239,00 PLN.

Dla grup powyżej 6 osób możliwość rabatu do ustalenia pod telefonem 787 044 367

Opinie

Imprezy Sylwestrowe
Zobacz Wszystkie

Katalog.trojmiasto.pl

Forum - Sylwester 2023/2024

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na sylwestrowy wieczór.