stat
Impreza już się odbyła

Przedsylwestrowy kurs tańca

Impreza sylwestrowa

DANCE NEW YEAR! Za szybko? Nie dla Nas! Zapraszamy na Taneczny przedsylwestrowy kurs dla Par! To niepowtarzalna okazja żeby wraz ze swoim partnerem rozgrzać się przed Sylwestrowym Balem!

Kurs z tańca użytkowego oraz towarzyskiego, poprowadzi dla Was Adam Handke- Instruktor, posiadający międzynarodową klasę mistrzowską "S"! Zarazi Was pasją i dobrą energią co spowoduje, że tylko będziecie mieli ochotę na więcej!

Zajęcia skierowane są dla Par, które uwielbiają się wspólnie zatracić w tańcu bądź po cichu tego pragną. Nie ma obaw, ponieważ osoby które nigdy nie brały udziału w profesjonalnej lekcji tańca poradzą sobie na tym kursie. Puśćcie wodze fantazji i przenieście się w świat Dirty Dancing!

KIEDY?
14.12.2019r. (sobota)

GDZIE?
Studio Tańca SIEMANKO
Gdańsk Wrzeszcz (Galeria Metropolia, Poziom -1)

O KTÓREJ?
13:00-15:00 - taniec towarzyski
15:45-17:45 - taniec użytkowy

KOSZT?
2h - 79 zł
4h - 139 zł

Na powitanie przewidujemy poczęstunek

Zapisy:
siemankostudio@gmail.com
w tytule: DANCE NEW YEAR
w treści: imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz zajęcia które wybierasz!

Lub bezpośrednio w studiu: Krynicka 7, Gdańsk Przymorze | Galeria Metropolia, poziom -1, Gdańsk Wrzeszcz

Wejdziemy w Nowy Rok tanecznym krokiem! Pamiętajcie, jaki nowy rok taki cały rok!

Adam Handke - Instruktor, z tańcem związany jest od 15 lat, posiada najwyższą międzynarodową klasę mistrzowską "S". Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w Malborskim klubie "Pasja". Zwycięzca wielu turniejów krajowych jak i zagranicznych. Teraz pasję, która pozwoliła mu dojść tak wysoko przeniesie do naszego Studia Tańca SIEMANKO i podzieli się tym, co sprawi Wam radość i uświadomi, że być może na jednym kursie przygoda z tańcem się nie zakończy a dopiero rozpocznie.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij