stat
Impreza już się odbyła

Maraton Sylwestrowy - zestaw I

Sylwester w Kinie lub Teatrze

Zapraszamy na Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina! Będą z nami m.in. Vincent Cassell, Olga Kurylenko i Viggo Mortensen...

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Vincent Cassel i Olga Kurylenko, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu "Władca Paryża". Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i Mahershala Ali w filmie - "Green Book". Będzie mrocznie i chwilami dość niebezpiecznie, ale nie zabraknie też wspaniałej zabawy i dobrego smaku! W dodatku, to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze... Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie nowego, 2019 Roku!

O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2018. godz. 21.45
Zagramy:
- WŁADCA PARYŻA (PRZEDPREMIEROWO!)
- GREEN BOOK (PRZEDPREMIEROWO!)

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 23.12.2018!

Opisy filmów:

WŁADCA PARYŻA (Napisy)
François Vidocq to otoczona mroczną sławą postać półświatka, człowiek, który jako jedyny zdołał uciec z najbardziej przerażającej kolonii karnej.
Vidocq jest człowiekiem, który potrafi powiedzieć 'nie' i wziąć los w swoje ręce. By uzyskać ułaskawienie, musi skonfrontować się z sytuacją, w której cel uświęca środki.
Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła.

GREEN BOOK (Napisy)
Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.
Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE
Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe
Link sieciowy: http://www.helios.pl/nmf_sylwester18

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.