stat
Impreza już się odbyła

Kolorowy Sylwester w stylu lat 80-tych

Impreza sylwestrowa

Kto nie miałby ochoty jeszcze raz przenieść się do świata kolorowych lat 80-tych i poczuć klimatu tej dekady, do której wszyscy czują sentyment? Na jeden wieczór powrócić do czasów gdy muzyka, filmy, moda i styl życia nabrały nowego znaczenia, a życiu codziennemu towarzyszył taniec.

To One way ticket na niesamowitą noc sylwestrową! W Starym Maneżu odbędzie się prawdziwe disco party lat 80-tych. Róże, kule dyskotekowe, taniec i niepowtarzalny klimat tamtych czasów będzie towarzyszył Państwu podczas świętowania nowego 2022 roku. Sylwester to doskonała okazja by spędzić wspólnie czas i zatańczyć w nowy rok tak jak robił to Michael Jackson w rytm Billie Jean.

W czasie imprezy o odpowiednią oprawę muzyczną zadba DJ Mix a lot, w którego repertuarze znajdą się zarówno aktualne jak i starsze światowe przeboje kolorowych lat 80-tych. Usłyszymy piosenki takich wykonawców jak Madonna, Aha, Kylie Minogue, Whitney Houston, Depeche MOde, Wham czy nasze polskie Kombii!

Dla naszych gości zorganizujemy dodatkowo fotobudkę. Każdy chętny będzie mógł się przebrać, dobrać przygotowane gadżety lat 80-tych i wykonać pamiątkowe zdjęcie na ściance w klimacie Bee Gees.

Zainspirowani piosenką David Guetta & Sia Lets Love, chcemy serdecznie zaprosić Państwa na szaloną zabawę, która przeniesie nas niczym wehikuł czasu do wspaniałej dekady lat 80-tych.

Przed Państwem niezapomniana noc roztańczmy ten nowy rok wspólnie!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    320 zł
  • Kontakt
    58 760-70-10
  • Przedsprzedaż
    250 - 290 zł
I PULA 250 zł/osoba do wyczerpania biletów lub do 28.11.2021 wyprzedana
II PULA 290 zł/ osoba do wyczerpania biletów lub do 12.12.2021 wyprzedana
III PULA 320 zł/osoba do wyczerpania biletów

W cenie biletów:
- rezerwacja miejsca przy stoliku
- butelka francuskiego wina lub butelka wódki na parę
- toast noworoczny
- przekąski zimne, bufet ciepły i deserowy

Opinie