stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

KAMP! Koncert sylwestrowy (4 opinie)

Impreza sylwestrowa

Planuj Tydzień

Uwaga! Mamy już dla Ciebie plan na Sylwestra! W Starym Maneżu noc z 31 grudnia 2023 na 1 stycznia 2024 upłynie pod znakiem wyrazistego synth-popu, który skutecznie naładuje nas energią na kolejne 12 miesięcy. Zaserwuje nam go gwiazda wieczoru, czyli Kamp!, jeden z najważniejszych i najpopularniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej. Nie zabraknie szampańskiej atmosfery, żywiołowego towarzystwa, ożywczych napitków i pysznego jedzenia.

Kamp! to zespół, dla którego energetyczne koncerty to od lat prawdziwy znak firmowy. Wykrzyknik w nazwie grupy to bynajmniej nie sama ozdoba, lecz wiarygodna zapowiedź porządnej zabawy i prawdziwej dźwiękowej rozpusty. Do występów na żywo muzycy z Łodzi podchodzą z zaangażowaniem i fantazją, nieraz mocno modyfikując studyjne brzmienie swoich kompozycji. Dzięki temu zdobyli wielką sławę nie tylko w Polsce, ale i za granicą na koncie mają występy na festiwalach w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City) czy Niemczech (C/O POP). W sylwestra dadzą w Starym Maneżu wyjątkowy show, który będzie kulminacyjnym punktem ich pożegnalnej serii koncertowej pt. Endless Party.

koncerty w Trójmieście


Impreza na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00, a jej uczestnicy od razu po przekroczeniu progu klubu będą mogli ruszyć w tany do muzyki serwowanej na żywo przez DJa Mix A Lot. Kamp! na scenie pojawi się o godz. 22. O północy przyjdzie oczywiście pora na tradycyjny wspólny toast. Gdy noworocznym życzeniom i celebracji stanie się zadość, do akcji powróci DJ, który ze swojej konsolety nadawać będzie rytm szalonej zabawie do wczesnych godzin porannych.

Chętnych na powitanie nowego roku w tej wystrzałowej scenerii zapraszamy do zakupu biletów.
Do wyboru są miejsca stojące na płycie sali koncertowej oraz miejsca siedzące: na antresoli, w sali wine bar oraz w brew café na parterze.

W celu zapewnienia sobie odpowiedniej ilości energii do całonocnej zabawy, warto skorzystać ze specjalnego menu sylwestrowego, które na ten wieczór przygotuje Szef Kuchni Starego Maneżu.
W cenie każdego biletu serwujemy o północy kieliszek wina musującego. Nabywcy miejsc siedzących otrzymają ponadto butelkę wina domu na parę.

Sylwestrowe menu:
Deska mięs 500g 150 zł
Deska serów 500g 170 zł
Deska rozmaitości 600g 150 zł
Odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 730-704-731.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    180 - 400 zł
Miejsca stojące
I pula 180 zł
Miejsca siedzące
sala brew café oraz sala wine bar (do kupienia tylko w kasie Starego Maneżu)
I pula 330 zł
antresola (do kupienia w kasie Starego Maneżu oraz w bileterii Interticket)
I pula 400 zł

Opinie (4)

  • (1)

    A to nie tak, że latem rozwiązali zespół ostatnim koncertem na Motławie?

    • 2 0

    • Pieniądze nie śmierdzą.

      O nie.

      • 3 0

  • Właśnie, przecież kamp miał juz nie istnieć xd

    • 3 0

  • Uwielbiam:))

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Imprezy Sylwestrowe
Zobacz Wszystkie

Katalog.trojmiasto.pl

Forum - Sylwester 2023/2024

Zajrzyj na trójmiejskie forum dyskusyjne. Znajdziesz tam masę pomysłów, a może nawet towarzystwo na sylwestrowy wieczór.